Ważne

Kochani, obserwuję na bieżąco, czy coś się zmienia, czy już wiadomo, kiedy Gabinety Kosmetyczne będą mogły ponownie otworzyć się. Doszły mnie słuchy, że już 18.05 (Rumiankowe jest czynne od wtorku), będzie taka możliwość, jednak czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie.

Proszę o cierpliwość, będę na pewno Państwa informować.
Przygotuję także listę, co jest konieczne przed i w trakcie wizyty w Gabinecie, na pewno będę prosić Państwa, aby przychodzili Państwo punktualnie.

Pomiędzy klientami Gabinet będzie dokładnie sprzątany i dezynfekowany, każde przyjście za wcześnie lub z dużym opóźnieniem spowoduje, że Gabinet będzie nieprzygotowany do pracy.

Ponadto bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich stanów chorobowych, gorszego samopoczucia czy przeziębienia nawet w ostatniej chwili przed wizytą! Bez konsekwencji przełożymy wizytę na inny dzień.

Z tego co słyszałam jedynym napojem serwowanym w gabinetach będzie woda w jednorazowym kubeczku, oraz kolejną z zasad jest prośba o niekorzystanie z telefonów komórkowych, chodzi o ich powierzchnię stanowiącą skupisko zarazków.

Jestem z Państwem w kontakcie!
Do zobaczenia wkrótce!!!
Kamila Kolis

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s