PROMOCJA!!!!

#Rumiankowe #paznokcieustóp #hybryda #orly #orlygelfx #promocja #kosmetologszczecin

Serdecznie zapraszam Panie do skorzystania z zabiegu malowania paznokci u stóp.

Paznokcie można ozdobić lakierami klasycznymi i hybrydami.

Klasyczne lakiery marki Orly, na których pracuję, pięknie utrzymują się na paznokciach u stóp nawet do 4-5 tygodni (mówią to zadowolone Klientki).
Dla Pań, które noszą mocno dopasowane obuwie, bądź mają paznokcie, które naturalnie rosną lekko do góry, idealnym rozwiązaniem jest lakier hybrydowy. Ten zaś trzyma się najczęściej do momentu, kiedy kosmetyczka go usunie.

Każdy zabieg na paznockie u stóp przebiega wraz z opracowaniem płytki paznokcia, usunięciem skórek, obcięciem paznokci, następnie malowanie wybranym lakierem. Czas zabiegu to ok. 30-45 minut.

Cena regularna lakieru klasycznego to 50zł, teraz w promocji jedynie 40zł!
Lakier hybrydowy kosztuje 75zł, teraz jedynie 65zł!

Zaznaczę, że wszelkie standardy czystości i higieny są w Gabinecie zachowane, Gabinet jest przeznaczony dla jednej Klientki w jednym czasie, nie ma kontaktu z innymi osobami, a po zakończeniu każdego zabiegu Gabinet jest dokładnie dezynfekowany przez ok.30 minut.

Do zobaczenia w Rumiankowych!

Manicure klasyczny i hybrydowy tylko z produktami Orly

W Gabinecie Rumiankowe do pracy wykorzystywane są wyłącznie wegańskie, wolne od testów na zwierzętach i zbędnej chemii lakiery klasyczne i hybrydowe marki Orly.

Jakość i trwałość produktów jest bardzo wysoka, a wybór kolorów duży.

W ofercie znajdą Państwo również możliwość podżelowania paznokci pod hybrydą, żelem od Orly. Aplikacja jest szybka, a efekt i trwałość fantastyczna.

Serdecznie zapraszam na manicure i malowanie paznokci u stóp w Gabinecie Rumiankowe!

Urlop Rumiankowych

Plan już jest, chęci są, przygotowania rozpoczęte, kondycja fizyczna na dobrym poziomie, urlop już wpisany w kalendarzu, 1.09- 12.09 😃

W czerwcu, lipcu i sierpniu nie przewiduję dni wolnych, oprócz 14.08., więc zapraszam serdecznie, od wtorku do piątku od 7:00 do 22:00 i w soboty od 9:00 do 15:00 (na umówione wizyty).

Do zobaczenia w Rumiankowych!

Ważne dla posiadaczy bonów :)

Moi Drodzy, ważność wszystkich bonów podarunkowych (voucherów) zakupionych w grudniu, styczniu i lutym (przede wszystkim świąteczne) zostaje przedłużona do KOŃCA LISTOPADA 2020r.!!!

Wszystkie bony zakupione w celu pomocy Rumiankowym są ważne do KOŃCA ROKU 2020r.

Zapraszam bardzo serdecznie!!!

Ważne

Kochani, obserwuję na bieżąco, czy coś się zmienia, czy już wiadomo, kiedy Gabinety Kosmetyczne będą mogły ponownie otworzyć się. Doszły mnie słuchy, że już 18.05 (Rumiankowe jest czynne od wtorku), będzie taka możliwość, jednak czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie.

Proszę o cierpliwość, będę na pewno Państwa informować.
Przygotuję także listę, co jest konieczne przed i w trakcie wizyty w Gabinecie, na pewno będę prosić Państwa, aby przychodzili Państwo punktualnie.

Pomiędzy klientami Gabinet będzie dokładnie sprzątany i dezynfekowany, każde przyjście za wcześnie lub z dużym opóźnieniem spowoduje, że Gabinet będzie nieprzygotowany do pracy.

Ponadto bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich stanów chorobowych, gorszego samopoczucia czy przeziębienia nawet w ostatniej chwili przed wizytą! Bez konsekwencji przełożymy wizytę na inny dzień.

Z tego co słyszałam jedynym napojem serwowanym w gabinetach będzie woda w jednorazowym kubeczku, oraz kolejną z zasad jest prośba o niekorzystanie z telefonów komórkowych, chodzi o ich powierzchnię stanowiącą skupisko zarazków.

Jestem z Państwem w kontakcie!
Do zobaczenia wkrótce!!!
Kamila Kolis

Bony podarunkowe/ vouchery i kosmetyki naturalne z dowozem do Państwa domu!

Dzień dobry, w chwili obecnej Gabinet Rumiankowe, jak również wszystkie inne gabinety w Polsce, nie świadczy usług kosmetycznych.

Jednak mogą Państwo zakupić bony podarunkowe/ vouchery dla siebie lub bliskich oraz kosmetyki naturalne. Na terenie Szczecina dowiozę bony i/ lub kosmetyki za darmo! Zapraszam serdecznie do kontaktu!

W ofercie, w chwili obecnej są kosmetyki BIOUP, Mohani, Organic Series.

Po wcześniejszej przedpłacie na konto dowiozę produkty na wyznaczone miejsce wraz z paragonem.

Do zobaczenia!