Ważne dla posiadaczy bonów :)

Moi Drodzy, ważność wszystkich bonów podarunkowych (voucherów) zakupionych w grudniu, styczniu i lutym (przede wszystkim świąteczne) zostaje przedłużona do KOŃCA LISTOPADA 2020r.!!!

Wszystkie bony zakupione w celu pomocy Rumiankowym są ważne do KOŃCA ROKU 2020r.

Zapraszam bardzo serdecznie!!!

Ważne

Kochani, obserwuję na bieżąco, czy coś się zmienia, czy już wiadomo, kiedy Gabinety Kosmetyczne będą mogły ponownie otworzyć się. Doszły mnie słuchy, że już 18.05 (Rumiankowe jest czynne od wtorku), będzie taka możliwość, jednak czekamy jeszcze na oficjalne potwierdzenie.

Proszę o cierpliwość, będę na pewno Państwa informować.
Przygotuję także listę, co jest konieczne przed i w trakcie wizyty w Gabinecie, na pewno będę prosić Państwa, aby przychodzili Państwo punktualnie.

Pomiędzy klientami Gabinet będzie dokładnie sprzątany i dezynfekowany, każde przyjście za wcześnie lub z dużym opóźnieniem spowoduje, że Gabinet będzie nieprzygotowany do pracy.

Ponadto bardzo proszę o zgłaszanie wszelkich stanów chorobowych, gorszego samopoczucia czy przeziębienia nawet w ostatniej chwili przed wizytą! Bez konsekwencji przełożymy wizytę na inny dzień.

Z tego co słyszałam jedynym napojem serwowanym w gabinetach będzie woda w jednorazowym kubeczku, oraz kolejną z zasad jest prośba o niekorzystanie z telefonów komórkowych, chodzi o ich powierzchnię stanowiącą skupisko zarazków.

Jestem z Państwem w kontakcie!
Do zobaczenia wkrótce!!!
Kamila Kolis

Bony podarunkowe/ vouchery i kosmetyki naturalne z dowozem do Państwa domu!

Dzień dobry, w chwili obecnej Gabinet Rumiankowe, jak również wszystkie inne gabinety w Polsce, nie świadczy usług kosmetycznych.

Jednak mogą Państwo zakupić bony podarunkowe/ vouchery dla siebie lub bliskich oraz kosmetyki naturalne. Na terenie Szczecina dowiozę bony i/ lub kosmetyki za darmo! Zapraszam serdecznie do kontaktu!

W ofercie, w chwili obecnej są kosmetyki BIOUP, Mohani, Organic Series.

Po wcześniejszej przedpłacie na konto dowiozę produkty na wyznaczone miejsce wraz z paragonem.

Do zobaczenia!

Bony podarunkowe w Gabinecie Rumiankowe

W Gabinecie Rumiankowe mogą Państwo zakupić, oprócz kosmetyków naturalnych, również bony podarunkowe (vouchery) na usługi. Możemy wypisać je na konkretną usługę lub kwotę do wykorzystania.
Bony są własnoręcznie wykonane przeze mnie. Obecnie dostępne są wzory uniwersalne, w okresach świątecznych wykonuję je także w odpowiednim klimacie, a na zamówienie mogę wykonać specjalnie na daną okazję 😃
Serdecznie zapraszam!
W chwili obecnej jest możliwość zakupu bonów z odbiorem osobistym lub z wysyłką. Płatność za bony jest możliwa przelewem lub na miejscu: kartą lub gotówką.

Do zobaczenia w Rumiankowych ☺️

Praca wre 😉

Praca wre 🙂
Dobrze wykorzystany czas, lekkie odświeżenie gabinetu w oczekiwaniu na Was, drodzy Klienci.
Niestety jeszcze nie w tym tygodniu, ale już wkrótce drzwi Rumiankowych znów będą otwarte dla Państwa!

Będę Państwa informować na bieżąco 🙂

Przesyłam moc dobrej energii dla Wszystkich!!!
Do zobaczenia!

Rumiankowi ulubieńcy- BIOUP

W Gabinecie Rumiankowe, oprócz usług kosmetycznych, można znaleźć kosmetyki wegańskie i wolne od testów na zwierzętach do użytku domowego. Jedną z firm, którą polecam z czystym sumieniem, to nasz polski producent BIOUP. To moje ubiegłoroczne odkrycie z targów EKOCUDA.

Szczegóły i opisy kosmetyków można znaleźć na stronie http://www.bioup.pl

W Gabinecie można również zapoznać się z ofertą, chętnie opowiem o produktach, a słynny Eliksir Mango czy Hydrofilowy Olejek do Demakijażu możecie sprawdzić na własnej skórze ❤

Serdecznie zapraszam!

Do zobaczenia w Rumiankowych 🙂